Alternatywne rozpuszczalniki do czyszczenia chemicznego

NOWOŚĆ !!! Sensene

ALKOHOL MODYFIKOWANY SENSENE™

Środek czyszczący SENSENE™ ma dużą moc rozpuszczania i w niezawodny sposób usuwa plamy z różnych tkanin. Zapobiega odbarwieniom i zachowuje żywe kolory wypranych tkanin.

 

SENSENE™ jest środkiem na bazie modyfikowanego alkoholu, który jest z natury biodegradowalny i ma niską toksyczność dla środowiska wodnego, a zatem stanowi ekologiczną metodę prania chemicznego.

SENSENE™ jest delikatny dla tkanin i powoduje stosunkowo niewielkie gniecenie się materiału, co ułatwia prasowanie. Dzięki jego właściwościom tkaniny prane przy użyciu SENSENE™ są przyjemne w dotyku.

 

SENSENE™ realizuje prosty i inteligentny proces, w którym tkaniny szybciej wysychają, a cykle prania są krótsze. Ponadto proces czyszczenia wymaga mniejszej ilości energii dzięki prawidłowej destylacji, wstępne wywabianie plam można ograniczyć, wyczyszczone tkaniny mniej się gniotą co ułatwia prasowanie. Wszystko to powoduje oszczędności czasu i pieniędzy.

 

SENSENE™ pozostawia przyjemny i czysty zapach na wypranych tkaninach. Stabilna formuła utrzymuje czystość maszyny pralniczej, minimalizując gromadzenie się bakterii i powstawanie nieprzyjemnego zapachu. SENSENE™ można stosować w standardowych maszynach wielorozpuszczalnikowych lub węglowodorowych (tzw. klasy A III). Aby uzyskać informację, czy Twoja maszyna posiada certyfikat zgodności z SENSENE™, należy skontaktować się z producentem urządzenia.